سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

اخبار آی تی

معرفی اپلیکیشن عکسبرداری جذاب «Pop Camera»

    نظر

«Pop Camera» نام اپلیکیشنی است که دوربین گوشی شما را به یک دوربین اسباب‌بازی قدیمی تبدیل می‌کند و برای این کار به استفاده از هیچ ابزاری نیاز ندارد. این اپلیکیشن به شما امکان را می‌دهد تا از حالت‌های مختلف عکسبرداری جذاب و قدیمی استفاده کنید. این حالت‌ها در اصل مشابه دوربین‌های قدیمی بی‌کیفیت طراحی شده‌اند و در هنگام عکسبرداری سوژه‌ها را همراه با کیفیت و افکت‌های ضعیف اما جذاب ثبت می‌کنند.

این اپلیکیشن با شبیه سازی این حالت‌ها به شما این امکان را می‌دهد که عکس‌های متحرک دوتایی، 4تایی، 12تایی و 16تایی ثبت کنید و در کنار آن بتوانید 20 فیلم یا بیشترهم ضبط کنید. ضمنا امکان انتخاب حالت تصاویر به شکل مربع یا مستطیل و حالت Double Exposure هم وجود دارد.

فیلترهای تصاویر البته پس از ثبت عکس به تصاویر اضافه می‌شوند بنابراین زمانی که می‌خواهید عکس بگیرید اصلا نمی‌دانید محصول پایانی پس از اضافه شدن فیلترها و افکت‌ها جالب از آب در می‌آید یا خیر و البته این مسئله باعث می‌شود قبل از فشردن دکمه شاتر، دوربین و زاویه عکس گرفتنان را با دقت تنظیم کنید. این تفاوت در مقایسه با ثبت تصاویر با استفاده از دیگر اپلیکیشن‌های عکسبرداری یا دوربین‌های دیجیتال بسیار جالب است. ضمنا این اپلیکیشن پس از اضافه کردن فیلترها به کاربر امکان اضافه کردن یک سری استیکرهای جالب به تصاویر را هم می‌دهد و همچنین کاربر در صورت تمایل می‌تواند دیگر فیلترهای عکسبرداری و فیلمبرداری داخل فروشگاه این اپلیکیشن را خریداری کند.

اگر به این دسته از اپلیکیشن‌ها که حال و هوای دوران کودکی را زنده می‌کنند علاقه‌مند هستید، می‌توانید با پرداخت 1.99 دلار این اپلیکیشن جذاب را از اپ‌استور آیتونز خریداری کنید.